Телефон:

+38(098)602-89-89 + Viber

+38(098)067-77-70

Компанія Кам'яний Lviv.

Компанія Кам'яний Lviv - це спеціалізована виробничо-торгова компанія, яка займається виготовленням облицювального каменю колотого та різано-колотого пісковику, сланцю, кварциту, андезиту, вапняку, мармуру. Окрім виробів власного виробництва з каменю покладів України, Болгарії, Туреччини, Греції, Іспанії ми імортуємо вироби провідних європейських каменеобробних компаній.                                                                                                                                                                  

Наше підприємство займається поставкою виробів з повно-пиляного каменю пісковику українських покладів та повно-пиляних виробів з пісковику, вапняку, мармуру імпортного виробництва. Окрім плиточних каменів, підприємство освоює новий напрям це виготовлення мозаїки, клеєного каменю панелей, декоративних мозаїчних панно а також імпортує широкий спектр клеєного каменю від своїх європейських партнерів. Поставку цих каменів компанія здійснює під власною торговою маркою KLVIV.

Кам'яний Lviv виготовляє та імпортує крихту, гальку, валуни з мармуру, сланцю, кварциту та пісковику для декору, ландшафту та промисловості. Ці вироби представлені торговою маркою KLVIV - Ландшафт.

Окремим напрямом діяльності компанії є виготовлення та реалізація професійної лінійки засобів для мінеральних поверхонь. Це захисні та декоруючі гідрофобні лаки, пропитки, грунти, гідрофобізатори термостійкі та атмосферостійкі, так звані "МОКРІ ЕФЕКТИ" а також чисящі та протигрибкові засоби. Вони призначені для каменю, бетону, гіпсу та інших мінеральних сполук. Наші продукти на ринку представлені торговими марками KLVIV TZV, KLVIV, KLVIV MIX. Для повного спектру матеріалів для монтажу каменю ми ввели в реалізацію професійні клейові суміші KLVIV MIX виготовлені по спеціальним рецептурам для ідеальної адгезії каменю з поверхнею. А також гідрофобні, морозостійкі та атмосферостійкі фуги та затирки швів для самих широких швів між каменями ТМ KLVIV MIX.

Головним дистрибутором компанії є найбільша в Україні мережа супермаркетів ТОВ "Епіцентр К"  та ПРАТ "Нова Лінія"

Ось уже шість років поспіль наші товари представлені на полицях понад сорока десястків маркетів "Епіцетр К" та ось уже другий рік ми представлені у близько двадцяти маркетах "Нова Лінія" камені та засоби у відділі "Будівельні Матеріали" департамент /Внутрішнє оздоблення та будівельне обладнання/ а також /Ізоляція та облаштування приміщень/ декоративні камені крихта та галька у відділі "Садовий центр".

Наша компанія співпрацює з офіційними кар'єрами та каменедобувними компаніями України що добувають пісковик, сланець, мармур, вапняк та андезит. А також імпортує сировину та готові вироби з провідних в каменеобробці держав Болгарії, Греції, Туреччини, Іспанії та інших. Ми відкриті до нового діалогу та співробітництва з новими потенційними нашими партнерами на екслюзивних умовах співпраці. Ми також є експортно орієнтовані та експортуємо свою продукцію в Молдову, Румунію та Словаччину. Ми завжди відкриті для налагодження нових ринків збуту.

Ми співпрацюємо з архітекторами, дизайнерами, проектними та будівельно-підрядними організаціями по підбору наших матеріалів на зовнішні роботи: фасади, паркани, цоколі та благоустрій прибудинкових територій а також для найсміливіших інтер'єрних рішень.